Strona głowna  /  Galeria  /  ZAJĄCZKI I MOTYLKI NA WYCIECZCE W ŁODZI
ZAJĄCZKI I MOTYLKI NA WYCIECZCE W ŁODZI
data dodania: 2019-05-10

Na środę, 8 maja, dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola - Zajączki i Motylki, zaplanowaną mały wycieczkę do Łodzi. Tuż po śniadaniu dzieci udały się do autokaru i skierowały się do miejsca docelowego. Pierwszym przystankiem było planetarium EC 1. Przedszkolaki wzięły udział w pokazie pt. "Kosmos dla najmłodszych". Dzieci zostały zapoznane z Układem Słonecznym, jego położeniem w Drodze Mlecznej, a także ze Słońcem oraz planetami. Następnie przedstawione zostały gwiazdozbiory widoczne niebie oraz mity i legendy z nimi związane. Przedszkolaki brały czynny udział w dyskusji z prezenterem. Następnie, po krótkiej przerwie na obiad, udaliśmy się do sali zabaw "Twister". Tam dzieci korzystały z różnego rodzaju sprzętów, torów przedszkód oraz basenów z piłeczkami. Na pamiątkę wszyscy otrzymali kolorowe balony. To był fantastyczny wyjazd, który na długo zapadnie w naszej pamięci.

Strona: 1 2