Strona głowna  /  Galeria  /  PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W RAMACH PROGRAMU "PRZEDSZKOLE PRMOUJĄCE ZDROWIE"
PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W RAMACH PROGRAMU "PRZEDSZKOLE PRMOUJĄCE ZDROWIE"
data dodania: 2019-05-07

W dniu 7 maja 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu prezentacja wyników autoewaluacji, która umożliwia  podjęcie starań o uzyskanie Krajowego Certyfikatu Przedszkole Promujące Zdrowie. Na uroczystości gościliśmy m.in. przedstawicieli Urzędu Miasta Łowicza, dyrektorów przedszkoli oraz Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach, rodziców, dziadków oraz wielu przyjaciół naszego przedszkola. Podczas uroczystości zaprezentowane zostały wyniki autoewaluacji. Następnie, z przedstawieniem dotyczącym zdrowego stylu życia, wystąpiły dzieci z grupy V. Po uroczystości goście zostali zaproszeni przez panią dyrektor na zdrowy poczęstunek.