Strona głowna  /  Galeria  /  ZAJĄCZKI W CERAMILANDII
ZAJĄCZKI W CERAMILANDII
data dodania: 2019-04-13

2 kwietnia grupa IV udała się z wizytą do wspaniałej krainy nauki i zabawy - "Ceramilandii" w Lutomiersku. Program naszej wycieczki obejmował poznanie etapów produkcji ceramiki, a także czynny udział dzieci w warsztatach ceramicznych. Podczas zajęć mali artyści otrzymali gotowe produkty, które ozdabiali według własnego pomysłu. Wykonane ceramiczne arcydzieła pojechały z nami do domów. Po skończonej pracy każde dziecko otrzymało dyplom Małego Ceramika. Następnie Zajączki wzięły udział w zabawach w parku rozrywki, gdzie każdy znalazł coś dla siebie na zjeżdżalniach, kolejkach, karuzelach, trampolinach, labiryntach i wielu innych urządzeniach. Do przedszkola, choć zmęczeni, wracaliśmy wszyscy zadowoleni i we wspaniałych humorach.

Strona: 1 2