Strona głowna  /  Galeria  /  ZŁOTA AKCJA DLA KUNDELKA
ZŁOTA AKCJA DLA KUNDELKA
data dodania: 2019-01-31

Nasze przedszkole włączyło się w akcję „Złota akcja dla kundelka” organizowaną przez Łowickie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt pod patronatem Burmistrza Miasta Łowicza- Krzysztofa Jana Kalińskiego. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie prawidłowych postaw wobec zwierząt oraz pomoc im. Ww. akcja trwała od 6 grudnia 2018 r. do 25 stycznia 2019 r. i polegała na zbiórce bilonu o nominałach 1-5 gr. Zbierali wszyscy- dzieci, rodziców oraz pracownicy przedszkola. Finał akcji odbył się 25 stycznia 2019r. w hali OSiR w Łowiczu, gdzie posegregowane bilony zostały zważone. Nasze przedszkole zebrało łącznie aż 17,8 kg monet o nominałach: 1, 2 oraz 5 gr. Podczas podsumowania część grupy Zajączki zaprezentowała się z krótkim występem.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! :)