Strona głowna  /  Galeria  /  ŚWIĘTO BABĆ I DZIADKÓW U ZAJĄCZKÓW
ŚWIĘTO BABĆ I DZIADKÓW U ZAJĄCZKÓW
data dodania: 2019-01-27

"Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”

Babcie i Dziadkowie to ważne osoby, które zajmują szczególne miejsce w sercach dzieci. Dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. 24 stycznia swoich najbliższych do przedszkola zaprosiły Zajączki. Dzieci przygotowały dla nich krótkie przedstawienie wcielając się w role babci, dziadka, wilka, Baby Jagi oraz gromadki wnucząt, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób, a przybyli goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki oraz brały udział we wspólnych zabawach. Twarze zaproszonych gości były pełne radości i uśmiechu.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom dziękujemy za liczne przybycie i jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu!

Strona: 1 2