Strona głowna  /  Galeria  /  NASZE PRZEDSZKOLE PROMUJE ZDROWIE
NASZE PRZEDSZKOLE PROMUJE ZDROWIE
data dodania: 2018-12-08

W dniu 6 grudnia w naszym przedszkolu, odbyło się spotkanie z Mikołajem połączone z podsumowaniem działań programu Przedszkole Promujace Zdrowie po uzyskaniu certyfikatu wojewódzkiego. Dzieci brały udział w prezentacji dotyczącej bezpieczeństwa zimą oraz bezpiecznych zabaw. Dowiedziały się również co to jest zdrowe odżywianie. Po prezentacji multimedialnej dzieci z grupy "Zajączki" i "Motylki" zaprezentowały piosenkę o zdrowiu oraz wiersz. Każda z grup przedstawiła również plakat promujący zdrowie. W podsumowaniu uczestniczyli zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Miasta Łowicza - Krzysztof Jan Kaliński, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych - Pani Małgorzata Nowak, Dyrektor Żłobka Miejskiego - Pani Elżbieta Paks oraz gość honorowy - Święty Mikołaj. Spotkanie poprowadzili koordynatorzy: Paulina Panek i Marta Gawinek.