Strona głowna  /  Galeria  /  ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE III
ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE III
data dodania: 2018-12-02

Zajęcia  otwarte  dla  rodziców to  jedna  z  form  współpracy  przedszkola  z rodzicami, w czasie której mają oni okazję  zapoznać  się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.
W piątek, 30 listopada, na zajęcia o takim charakterze, zostali zaproszeni rodzice „Niedźwiadków”. Tematem przewodnim były Andrzejki. Nauczycielki wzbogaciły wiedzę dzieci na temat tradycji, obrzędowości, wróżb i czarów. Przedszkolaki aktywnie  uczestniczyły w zabawach andrzejkowych dowiadując się co czeka je w przyszłości. Czas szybko upłynął w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spotkaniu.
Mamy nadzieję, że kolejne zajęcia, zaplanowane na drugie półrocze, będą się cieszyć równie licznym zainteresowaniem.