Strona głowna  /  Galeria  /  ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - MOTYLKI
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - MOTYLKI
data dodania: 2018-11-22

W dniu 21.11.2018 r. w grupie V odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Na samym początku dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Przedszkole drugi dom”. Następnie słuchały bajki pt. „Przygoda ołówka”. Odpowiadały chętnie i zaangażowaniem na pytania dotyczące treści. Grupa wypowiadała się na temat przedstawionych na ilustracjach zachowań, dzieci wskazywały czy to jest właściwe czy niewłaściwe zachowanie umieszczając pod obrazkami smutne lub wesołe minki. Drugą częścią zajęć była praca plastyczna, gdzie rodzice wraz z dziećmi wspólnie ozdabiali różnymi ozdobami szablon ołówka. Na koniec przedszkolaki bawiły się z chustą animacyjną zabawą „Kogo brakuje?”. Ten dzień był dla grupy „Motylki” naprawdę pracowity, ale udany. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, rozwieszone prace na tablicy oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie. Panie wychowawczynie dziękują wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.