Strona głowna  /  Galeria  /  PRZEDSZKOLAKI "WyRaźni na drodze"
PRZEDSZKOLAKI "WyRaźni na drodze"
data dodania: 2018-10-03

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole przystąpiło do edukacyjnego programu "WyRaźni na drodze". Zgodnie z głównymi celami projektu, skierowanego do dzieci 5-letnich, przedszkolaki utrwaliły wiedzę na temat podstawowych zasad poruszania się w ruchu drogowym, uczyły się pożądanych zachowań  związanych z poruszaniem się chodnikami i wzdłuż jezdni, zdobyły również wiedzę w zakresie prawidłowego korzystania z elementów odblaskowych w celu poprawy widoczności na drodze. Podczas "bezpiecznych spacerów" dzieci wykorzystały zdobytą wiedzę w praktyce. Jednym z elementów projektu było również spotkanie z policjantem. Zwieńczeniem było wykonananie prac plastycznych, które zostały wsyłane na konkurs.

Strona: 1 2 3