Strona głowna  /  Galeria  /  WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU
WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2018-09-24

W dniu 20.09.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z pracą policjanta oraz z zasadami bezpiecznego poruszania się na drodze. Policjanci przypomnieli dzieciom o czynnościach, które będą dbały o ich bezpieczeństwo tj. jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba, o konieczności zapinania pasów w samochodzie, a także przypomnieli dzieciom o korzyściach noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.
Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wizytę i przybliżenie informacji o tym odpowiedzialnym zawodzie.