Strona głowna  /  Galeria  /  DZIADKOWIE W GOŚCINIE U ZAJĄCZKÓW
DZIADKOWIE W GOŚCINIE U ZAJĄCZKÓW
data dodania: 2018-02-02

Tydzień przed feriami zimowymi w naszym przedszkolu minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Zajączki zaprosiły swoje babcie i dziadków na tę szczególną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobro i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dziadkowie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, a jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy długiego życia, szczęścia i zdrowia!

Strona: 1 2