DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKI - Przedszkole Nr 4 - SŁONECZKO
Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE" MOTYLKI"
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE" MOTYLKI"
data dodania: 2018-02-01

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka. Motylki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazali swoje umiejętności muzyczne oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Dla swoich bliskich przygotowali serca z życzeniami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.