Strona głowna  /  Galeria  /  WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE! :)
WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE! :)
data dodania: 2018-01-10

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci ze "Słoneczka" doczekały się go dziś- 10 stycznia. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  W pierwszej kolejności pan fotograf zrobił nam grupowe zdjęcia w tych pięknych strojach. Potem był już tylko czas na zabawę do której zaprosiła nas pani Joanna Gałka-Walczykiewicz z "Pogotowia Artystycznego", która poprowadziła bal. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, muzyka porwała przedszkolaków do tańca, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiechy nie znikały z twarzy. Na zakończenie, zgodnie z tradycją naszego przedszkola, każdy dostał wspaniałą paczkę, w której znalazły się gry oraz słodkości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

Strona: 1 2 3