To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU!
WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU!
data dodania: 2017-12-06


Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, każde dziecko z prezentów się cieszy….

 

6 grudnia mimo braku śniegu i trudności komunikacyjnych dla sań do naszego przedszkola dotarł Święty Mikołaj. Od samego rana witał przedszkolaków przed budynkiem częstując ich słodkościami. Dzieci w salach nie mogły doczekać się jego wizyty, już po śniadaniu z niecierpliwością wygladały przez okna. Ciężkie kroki i dźwięk dzwoneczków zapowiadały, że zbliża się tak długo oczekiwany gość. Nagle w drzwiach ukazał się Święty Mikołaj z długą siwą brodą i workiem prezentów. Swoje odwiedziny zaczął od najmłodszej grupy i kolejno zaglądał do każdej sali. Przedszkolaki z radością witały go wierszykami, piosenkami i tańcem, przekazały także przygotowane wcześniej obrazkowe listy z wymarzonymi prezentami bożonarodzeniowymi. Mikołaj pełen podziwu obdarował dzieci przezentami. Każda grupa dostała wspaniałe prezenty: zabawki na salę oraz pyszne, czekoladowe mikołaje. 

 

Mikołajowi składamy serdeczne podziękowania za dzisiejsze odwiedziny i oczywiście czekamy na wizytę w przyszłym roku. :)

 

Strona: 1 2
Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+1