Strona głowna  /  Galeria  /  CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
data dodania: 2017-11-24

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażiwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.

Rozumiejąc to i doceniając- nasze przedszkole, juz po raz kolejny, uczestniczy w społecznej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". W ramach realizowanego cyklu spotkań z książką, przy współpracy z rodzicem- Sylwestrem Pawlakiem, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu systematycznie, dwa razy miesiącu będą czytają dzieciom ze wszystkich grup wiekowych bajki. Nasze spotkania rozpoczęliśmy w piątek, 13 października. W trakcie wizyt robimy wspólne, pamiątkowe zdjęcia do których oglądania zachęcamy.

Tacie Tymka i Olka oraz młodzieży z I LO dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i bardzo mile spędzany czas :)

Strona: 1 2 3 4