Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
data dodania: 2017-10-13

12 października, tuż po śniadaniu, cała społeczność naszego przedszkola spotkała się, aby wziąć udział w uroczystości z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor rozpoczęła od przywitania dzieci, pracowników, rodziców oraz zaproszonych gości: Pana Burmistrza- Krzysztofa Jana Kalińskiego, Pani Dyrektor- Urszuli Różyckiej, Pani Dyrektor Zakładu Ekonomiczno-Administracyjnego- Joanny Mostowskiej, Pani Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych- Małgorzaty Nowak oraz Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego- Elżbiety Paks. Następnie podziękowała za codzienną pracę, życząc sukcesów zarówno zawodowych, jak również osobistych, po czym oddała głos najstarszej grupie, która, pod okiem nauczycielek, przygotowała piękny występ artystyczny. „Pszczółki” wierszem, piosenką i upominkiem podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę, wychowanie i nauczanie. Były również ciepłe słowa od Pana Burmistrza oraz Pani Aleksandy Szafraniec, która przekazała życzenia w imieniu wszystkich Rodziców.