Strona głowna  /  Galeria  /  NAJLEPSZY RACHUNEK, DOBRO + SZACUNEK
NAJLEPSZY RACHUNEK, DOBRO + SZACUNEK
data dodania: 2017-10-11

W środę, 11 października, gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Arena z Białegostoku, którzy zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Najlepszy rachunek, dobro + szacunek”. Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata przygód małego chłopca o imieniu Staś, którego spotykały różne przygody. Spektakl uczył zrozumienia i szacunku do innych ludzi, mówił, że życzliwość i dobre wychowanie to podstawa. Perypetie bohaterów bardzo zaciekawiły dzieci, wywołały u nich uśmiech i zaciekawienie, ale przede wszystkich nauczyły tego, że nie wolno sprawiać przykrości innym. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami, a po powrocie do sal dzieliły się nawzajem wrażeniami.