WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU - Przedszkole Nr 4 - SŁONECZKO
Strona głowna  /  Galeria  /  WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU
WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2017-09-26

W dniu 26.09.2017 r. nasze przedszkole odwiedzili Policjanci z Komendy Policji w Łowiczu. W czasie krótkiej prelekcji, w której uczestniczyły dzieci z grup: I „ŻABKI", II „BIEDRONKI”,  III „NIEDŹWIADKI” i IV „ZAJĄCZKI” policjanci przypomnieli podstawowe zasady obowiązujące podczas przechodzenia przez jezdnię oraz sposoby zachowywania się w jej pobliżu. Zwrócili również uwagę na konieczność korzystania przez dzieci z fotelików i pasów bezpieczeństwa w trakcie jazdy samochodem. Dzięki takim spotkaniom dzieci na pewno nie będą obawiały się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom z osobą, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Strona: 1 2